O firmie

W dobie ogólnej troski o zasoby wodne, jedynym słusznym założeniem jest, że woda opadowa powinna pozostać tam, gdzie spadła.

Można to uzyskać tylko przez zastosowanie użytkowych nawierzchni przepuszczalnych. Odprowadzenie wód opadowych przez systemy odwadniania jest inwestycją kosztowną i pozbawiającą zieleń w naszym sąsiedztwie bezcennego składnika, jakim jest woda. Przykładem niech będą umierające drzewa, obramowane nieprzepuszczalną kostką lub betonem, we wszystkich miastach. Przykładem niech będzie też nadmiar wody opadowej w kanalizacjach burzowych i systemach odwadniania, powodujący podtopienia i powodzie. Pomocne w walce z tymi problemami okazują się nawierzchnie przepuszczalne.

Proponowane
rozwiązania

Proponowane przez nas rozwiązania są alternatywne cenowo do standardowych, realizowane z zastosowaniem materiałów ekologicznych, dają ogromne możliwości aranżacji, a wykonanie nie wymaga profesjonalnego przygotowania. Walory użytkowe zaś, stawiają je na równi z typowymi rozwiązaniami.
Nawierzchnie ekologiczne, w tym nawierzchnie przepuszczalne, jakie Państwu proponujemy: ekokratka, kratka trawnikowa, także ECCOgravel® , jako stabilizator nawierzchni żwirowych (grysowych), z racji ich pełnej przepuszczalności dla wody, wspomagają systemy odwadniania i stanowią odpowiedź na wprowadzany podatek deszczowy (opłatę deszczową).

Proponowane kratki trawnikowe są najlepsze jakościowo na rynku. Proponowane siatki stanowią nie tylko stabilizator nawierzchni trawiastej lub piaszczystej (do zastosowania w jeździectwie), ale też zabezpieczenie przeciw kretom.
Nasza oferta jest stale uzupełniana o kolejne pozycje z powyższego zakresu tematycznego.
Centralna dystrybucja w jednakowych cenach do każdego miejsca w kraju, obrót proponowanymi produktami na wysokim poziomie oraz wąska specjalizacja, pozwalają nam zaoferować konkurencyjne ceny, przy jakości nie mającej sobie równej na rynku.

Zapraszamy!

Skontaktuj się